loading

فراخوان اطلاعیه تجاری‌سازی ایده‌های نخبگان در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی


مرکز نوآوری و شتاب‌دهی کشاورزی و صنایع غذایی «هستی» طی فراخوانی از دانشجویان نخبه و طرح‌های خلاقانه آن‌ها حمایت می کند.

مرکز نوآوری و شتاب‌دهی کشاورزی و صنایع غذایی «هستی» واقع در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران امکان حمایت از ایده‌های کسب و کارهای خام را فراهم آورده است.

مرکز نوآوری و شتاب‌دهی کشاورزی و صنایع غذایی هستی نخستین مرکز نوآوری صنعت غذا با هدف ایجاد زیرساخت و شتاب‌دهی طرح‌های فناورانه در این حوزه است. صنعت غذا از بزرگ‌ترین صنایع کشور است که حدود 10 درصد تولید ناخالص ملی صرف این بخش می‌شود لذا وجود نوآوری‌ها و ایده‌های خلاقانه در این حوزه از باب بهبود کیفیت، سلامت و دیگر فاکتورهای غذایی اهمیت می‌یابد.

این مرکز که واقع در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران است اکنون قصد حمایت از طرح‌ها، ایده‌های کسب و کارهای خام و پایان‌نامه‌های مقاطع ارشد و دکتری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی را دارد. هم‌چنین جهت ارائه خدمات، تسهیلات، مشاوره و آموزش برای طرح‌های پذیرفته شده آمادگی خود را اعلام کرده و فرصت مناسبی را برای دانشجویان فعال و پویای حوزه‌ی کشاورزی و صنایع غذایی فراهم آورده است.

لذا صاحب‌نظران، استادان محترم و دانشجویان عزیز و علاقه‌مندان دارای ایده و طرح‌های نوآورانه‌ای که امکان تجاری‌سازی داشته باشند می‌توانند پیشنهادات خود را به همراه رزومه به ایمیل زیر ارسال نمایند.

گفتنی است که طرح‌ها باید سطح نوآوری قابل قبولی داشته باشند و در صورت وجود محصول مشابه داخلی از نظر کیفیت، خواص، کارایی و ملاحظات اقتصادی نسبت به آن جهش داشته باشند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره زیر تماس حاصل فرمایند:

Hasti.noavari400@gmail                                09190332853

 

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *