افتتاح سه خوابگاه ارتقا یافته توسط خیرین دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران در شهریور ماه سال جاری

سه خوابگاه دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران که با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی ارتقا یافته است، در شهریور ماه سال جاری افتتاح شدند.

این سه خوابگاه که پذیرای بیش از 400 نفر دانشجویان دانشکده فنی کاسپین از سراسر کشور است، توسط رئیس و مسئولان این دانشکده، مسئولان نمایندگی‌های بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی در شهرستان‌های رشت و رضوانشهر استان گیلان و هیات اعزامی تهران، افتتاح شد.

با ارتقا یافتن خوابگاه‌ها زمینه مناسبی برای بهره‌مندی بیش از 400 دانشجوی دانشگاه تهران از سراسر کشور فراهم شده است. 

این خوابگاه ها پذیرای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد است و درحال حاضر دانشجویان دختر و پسر مقطع کارشناسی ارشد در این 3 خوابگاه اسکان می یابند.

این سه خوابگاه ارتقا یافته شامل خوابگاه‌ پسرانه کاج با ظرفیت ۲۰۰ دانشجو و خوابگاه‌های دخترانه یاس و کوثر هرکدام با ظرفیت ۱۰۵ دانشجو است که با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی (وقف عام) در مجموع با اعتبار یک میلیارد و ۴۵۵ میلیون ریال ارتقایافته است، از سال گذشته تا کنون بنیاد قلم چی در ارتقای 12 خوابگاه دانشگاه های دولتی مشارکت داشته است.

بنیاد حامیان دانشگاه تهران، برای تمامی خیرین نیک اندیش که زمینه تحصیل دانشجویان را فراهم می‌کنند آرزوی عافیت و سلامتی دارد. خیرین نیک‌اندیش می توانند با توجه به لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، برای پرداخت مبالغ حمایتی خود به صندوق نیکوکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، با مراجعه به بخش حمایت از دانشگاه وبسایت بنیاد حامیان به نشانی https://utf.ut.ac.ir/ نسبت به حمایت از آینده سازان کشور و اعتلای علم و دانش، اقدام نمایند.

‎هـر حمایتـی از طرف شما خیّر نیک اندیش، فـارغ از نـوع و مقـدار آن، الهـام‌بخـش آغـاز فصلـی جدیـد در آفرینـش آینـده روشـن بـرای جوانـان کشـور عزیزمـان خواهـد بـود

 

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید