loading

اهدای ۶۲ جلد کتاب چاپ سنگی به کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران


به گزارش روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران، آقای یوسف بیگ باباپور خیر نیک‌اندیش دانشگاه تهران در اقدامی خیرخواهانه در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، تعداد ۶۲ جلد کتاب چاپ سنگی در موضوعات تاریخ اسلام، تفسیر، صرف و نحو عربی، فقه و اصول، شعر، اخلاق، ترسل و آموزش، ادعیه و نیز چند کتاب درسی قدیمی به همراه ۱۴ جلد کتاب چاپی به کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران اهدا کرد.

کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران بزرگ‌ترین کتابخانه دانشگاهی ایران است که مجموعه‌ای چند صد هزار جلدی غنی و گسترده از منابع گوناگون در زمینه‌های مختلف علوم و فنون و ادب را در بر گرفته است.
هسته اصلی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در سال ۱۳۲۸ با مجموعه اهدایی سیدمحمد مشکوة استاد دانشگاه تهران تشکیل شد و بنای فعلی کتابخانه، در یکم مهرماه سال ۱۳۵۰ گشایش یافت. گفتنی است کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد از سال ۱۳۴۶ به عضویت فدراسیون بین‌المللی انجمن‌های کتابداری درآمده است.

هـر حمایتـی از طرف شما خیّر نیک‌اندیش و نیک‌نهاد، چه کوچک چه بزرگ، بی‌شک دریچه‌ایست بسوی فردایی روشن که جوانان امروز تحت حمایت شما، بخشی از سازندگان آن فردایند. بذری را که امروز به مهر می‌کارید، فردا به غرور و سرور خواهید دروید.
شما نیز می‌توانید با مراجعه به بخش حمایت از دانشگاه وبسایت بنیاد حامیان به نشانی https://utf.ut.ac.ir/  نسبت به حمایت از آینده‌سازان کشور و ارتقای علم و دانش، اقدام فرمایید.

بازدیدها: 9

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *