loading

حمایت بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی از ۳۰ نشریه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران در سال 1399


به گزارش روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران به نقل از اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی در سال 99 از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران حمایت کرده‌است.
در بخش نشریات انجمن‌های علمی دانشجویی از انتشار ۳۰ نشریه توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی حمایت شد. از بین نشریه‌های حمایت شده، نشریه‌های دلتا، دریچه معماری، دنا، پژوهان، دامستیک، گیاهپزشک، صنعت سبز نوین و جوانه موفق شدند از معاونت پژوهشی دانشگاه امتیاز نشریه حرفه‌ای را دریافت کنند. در سال ۱۳۹۹ نشریات انجمن‌های علمی فعالیت مطلوبی را داشتند و از نظر تعداد با رشد ۳۵ درصدی به ۸۸ نشریه رسیده است.
بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی، خیر دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۹ علاوه بر حمایت‌های مختلف فرهنگی اجتماعی از مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان نامه دانشجویی و ششمین دوره مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد دلتا نیز حمایت کرده است.
همچنین اهدای بن خرید کتاب تا سقف دو میلیون ریال به 1000 دانشجوی فعال فرهنگی و اجتماعی با هدف قدردانی از آن‌ها، از جمله حمایت‌های این بنیاد علمی آموزشی در سال 99 از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران بوده است.

بازدیدها: 27

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *